Home

Naproti převod peněz Medaile běh na podpatku 2018 Úcta obvaz

Red Dress Run – Život 90

15 olympijských medailí a dost. Marit Björgenová ve 38 letech ukončila  kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
15 olympijských medailí a dost. Marit Björgenová ve 38 letech ukončila kariéru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na  třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Smutná bere z Vasova běhu bronz. Řezáč při svém jednadvacátém startu  finišoval šestý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Smutná bere z Vasova běhu bronz. Řezáč při svém jednadvacátém startu finišoval šestý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Když už mít podpatky, tak co nejnižší, říká diabetolog | Zdraví | Lidovky.cz

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Mayer má nový rekord v desetiboji. Přes 9000 bodů se dostal po Eatonovi a  Šebrlem | iSport.cz
Mayer má nový rekord v desetiboji. Přes 9000 bodů se dostal po Eatonovi a Šebrlem | iSport.cz

ATP ATELIER Sandály IVREA - světle zelená | Breuninger

Jak uběhnout půlmaraton v co nejkratším čase?! | Ženy s.r.o.

Na podpatku pro ženy | OPEN-24.CZ

Kdyby mi někdo na startu řekl, že poběžím osobák, tak mu neuvěřím, řekla  nachlazená běžkyně Mäki | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Kdyby mi někdo na startu řekl, že poběžím osobák, tak mu neuvěřím, řekla nachlazená běžkyně Mäki | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Obdobný systém přípravy měla Kratochvílová.' I díky tomu vládne běžkyně  Vondrová českým tabulkám | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Obdobný systém přípravy měla Kratochvílová.' I díky tomu vládne běžkyně Vondrová českým tabulkám | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Jak běhat správně se psem: Zkuste canicross - Žena.cz - magazín pro ženy

PETER KAISER Lodičky JALENA - černá | Breuninger

Pražskému půlmaratonu vládli Keňané, vítěz běžel pod hodinu: Byla velká  zima | iSport.cz
Pražskému půlmaratonu vládli Keňané, vítěz běžel pod hodinu: Byla velká zima | iSport.cz

RunCzech Star 2018 | Behamsnidam.cz

Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec: Manželé v běhu si plní své sny | Čas  jen pro mě
Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec: Manželé v běhu si plní své sny | Čas jen pro mě

Bauerova švagrová běhala s Neumannovou, teď září v triatlonech | iSportLIFE  | iSport.cz
Bauerova švagrová běhala s Neumannovou, teď září v triatlonech | iSportLIFE | iSport.cz

Vasův běh vyhrál ve finiši Nor Nygaard, Řezáč skončil sedmý. Šrail strávil  58 kilometrů v úniku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Vasův běh vyhrál ve finiši Nor Nygaard, Řezáč skončil sedmý. Šrail strávil 58 kilometrů v úniku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

RENE CAOVILLA Sandály s ozdobnými kamínky - stříbrná | Breuninger

Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky.  Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Razýmová se poprvé v sezoně dostala do elitní desítky. Novák doběhl patnáctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Fotogalerie: Lodičkový sprint kromě podpatků ztížily i kapky deště -  Metro.cz
Fotogalerie: Lodičkový sprint kromě podpatků ztížily i kapky deště - Metro.cz

Nevídaný talent ze Slovenska. Sprinter Volko ztratil na Bolta na stovce jen  dvě desetiny sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Nevídaný talent ze Slovenska. Sprinter Volko ztratil na Bolta na stovce jen dvě desetiny sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Čeští biatlonisté dojeli ve štafetě na mistrovství světa na čtvrtém místě,  neudrželi senzační vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Čeští biatlonisté dojeli ve štafetě na mistrovství světa na čtvrtém místě, neudrželi senzační vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Každý by chtěl na olympiádu.' Sedmnáctiletá česká běžkyně na lyžích bojuje  o letenku do Pchjongčchangu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Každý by chtěl na olympiádu.' Sedmnáctiletá česká běžkyně na lyžích bojuje o letenku do Pchjongčchangu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Český lev 2018: Nominace, filmy, výsledky online | Blesk.cz