Home

Proveditelnost Kdykoli Trvat fotbal prodloužení množství panování Disciplína

Deník.cz | Fotbal: Karviná - Prostějov | fotogalerie

Nepřipustíme ani prodloužení, natož pak penaltovou loterii, ujišťuje  Pernica před odvetou s Brestem - Sport.cz
Nepřipustíme ani prodloužení, natož pak penaltovou loterii, ujišťuje Pernica před odvetou s Brestem - Sport.cz

Plzni utekla šance na Ligu mistrů v posledních sekundách, v prodloužení  Viktorii dorazil Gudmundsson | Fotbal | Lidovky.cz
Plzni utekla šance na Ligu mistrů v posledních sekundách, v prodloužení Viktorii dorazil Gudmundsson | Fotbal | Lidovky.cz

Souček s Coufalem prohře nezabránili. West Ham vypadl z poháru s  Manchesterem United po prodloužení | Fotbal | Lidovky.cz
Souček s Coufalem prohře nezabránili. West Ham vypadl z poháru s Manchesterem United po prodloužení | Fotbal | Lidovky.cz

FK Dukla Praha | A-tým | Novinky

Chelsea udolala v prodloužení Palmeiras a poprvé ovládla fotbalové MS klubů  - Sport.cz
Chelsea udolala v prodloužení Palmeiras a poprvé ovládla fotbalové MS klubů - Sport.cz

Otázky před Ligovým grémiem: prodloužení sezony a potvrzení šéfa? |  iSport.cz
Otázky před Ligovým grémiem: prodloužení sezony a potvrzení šéfa? | iSport.cz

Dlouhou nudu ukončil v prodloužení Quaresma. Portugalsko porazilo Chorvaty  a je ve čtvrtfinále - Aktuálně.cz
Dlouhou nudu ukončil v prodloužení Quaresma. Portugalsko porazilo Chorvaty a je ve čtvrtfinále - Aktuálně.cz

Slovan zlomil Žižkov až v prodloužení. Na zasněžené umělce v Doubí rozhodl  Koscelník | Fotbal | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a  Libereckého kraje
Slovan zlomil Žižkov až v prodloužení. Na zasněžené umělce v Doubí rozhodl Koscelník | Fotbal | Sport | Liberecká Drbna - zprávy z Liberce a Libereckého kraje

Sparta je ve finále domácího poháru. Jablonec porazila 4:3 po prodloužení |  Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy
Sparta je ve finále domácího poháru. Jablonec porazila 4:3 po prodloužení | Fotbal | Sport | Pražská Drbna - zprávy z Prahy

Konec nadějí. Češi padli gólem v prodloužení a na MS si nezahrají | TN.cz

eFotbal.cz » MS 2022 : Chorvati v prodloužení srovnávají, Petkovič maže  brazilské vedení
eFotbal.cz » MS 2022 : Chorvati v prodloužení srovnávají, Petkovič maže brazilské vedení

Španělé v prodloužení udolali Chorvaty, o postupu rozhodli při gólové  přestřelce díky slepeným gólům | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Španělé v prodloužení udolali Chorvaty, o postupu rozhodli při gólové přestřelce díky slepeným gólům | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FC Baník Ostrava - www.fcb.cz - 105 MINUT | Po první části prodloužení  stále nerozhodně. #molcup #krofcb | Facebook
FC Baník Ostrava - www.fcb.cz - 105 MINUT | Po první části prodloužení stále nerozhodně. #molcup #krofcb | Facebook

Bláznivý zápas s hořkým koncem. Jablonec v Evropě končí, Dunajské Stredě  podlehl v prodloužení | Fotbal | Lidovky.cz
Bláznivý zápas s hořkým koncem. Jablonec v Evropě končí, Dunajské Stredě podlehl v prodloužení | Fotbal | Lidovky.cz

Fotbalistky Anglie v prodloužení udolaly Němky a jsou mistryněmi Evropy –  ČT sport – Česká televize
Fotbalistky Anglie v prodloužení udolaly Němky a jsou mistryněmi Evropy – ČT sport – Česká televize

Most vyřadil Blanensko v prodloužení a zahraje si se Staropramenem •  Superliga | Malý Fotbal
Most vyřadil Blanensko v prodloužení a zahraje si se Staropramenem • Superliga | Malý Fotbal

Hostouň vybojovala ve Slaném postup až v prodloužení - Vaše Kladno

Fotbal a vše kolem něj - Dortmund bude v lednu jednat o prodloužení smlouvy  s Lucienem Favrem Favre má smlouvu už jen do konce této sezony | Facebook
Fotbal a vše kolem něj - Dortmund bude v lednu jednat o prodloužení smlouvy s Lucienem Favrem Favre má smlouvu už jen do konce této sezony | Facebook

Neymar skončil v slzách. Chorvatsko po dramatických penaltách vyřadilo  Brazílii - Aktuálně.cz
Neymar skončil v slzách. Chorvatsko po dramatických penaltách vyřadilo Brazílii - Aktuálně.cz

Slovan díky gólu přímo z rohu rozhodl v prodloužení o postupu do 2.  předkola LM | ČeskéNoviny.cz
Slovan díky gólu přímo z rohu rozhodl v prodloužení o postupu do 2. předkola LM | ČeskéNoviny.cz

Fotbalisté Ghany vyřadili USA 2:1 po prodloužení | iROZHLAS - spolehlivé  zprávy
Fotbalisté Ghany vyřadili USA 2:1 po prodloužení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy